O nas

Rodzinny Eko Zakątek powstał z pasji do przerabiania starych przedmiotów, tworzenia nowych i edukowania, że każdy, w dowolnym momencie, może zacząć swoją przygodę z rękodziełem. Najchętniej prowadzę warsztaty dla dzieci i uczę ich różnych technik. Szczególnie lubię prowadzić warsztaty „Pszczele Opowieści”, bo wiedza o pszczołach jest niezwykle ważna, ale też fascynująca. Mogę przyjechać do szkoły, przedszkola lub na imprezę integracyjną.

Rodzinny Eko Zakątek-Eliza Klimek współpracuje z wieloma instytucjami, w których zakresie są usługi społeczne użyteczności publicznej, szczególnie na terenie, na którym działa Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński, ale także poza nim:

Park Dolina Wkry, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, Ośrodek Kultury w Pomiechówku, Ośrodek Kultury w Zakroczymiu, Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie, Dynioland  oraz Fundacja Wega, a także  także z jednostkami samorządu terytorialnego Urząd Miasta i Gminy Serock, Starostwo Powiatowe w Legionowie oraz z Polską Akademią Nauk Pałac Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie.

Aktywnie uczestnicz także w projektach dofinansowywanych przez Urząd Marszałkowski, a realizowanych przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie „Co powie ryba?-w dorzeczu trzech rzek” oraz „Sztuki zapomniane -a odczarowane” realizowane przez Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku oraz w projekcie Nasz Bug Rzeka Życia.

A, także w projekcie realizowanym przez PAN Pałac Zjazdów i Konferencji „Nauka z pałacem w tle”

Tu znajdziesz zdjęcia z naszych realizacji