Opublikowano Dodaj komentarz

Świeca z wosku pszczelego w nowej odsłonie

Spokojnie i powili, krok za krokiem, bez pośpiechu, z uważnością, powstawała w mojej pracowni świeca, która w zamyśle miała być totalnie naturalna. Chciałam, żeby jej piękno przeplatało się ze zdrowiem i prostotą. Żeby była wytworem mojej głowy i moich rąk.

Zobaczcie co powstało i ciekawa jestem Waszych opinii. Przedstawiam Wam moją świecę z wosku pszczelego o nazwie OM.

Tu obejrzycie więcej zdjęć

Zapraszam na mój profil na Fb

🙂To co robią dla świata pszczoły jest mega ważne. A, wosk pszczeli jest cennym darem dla nas, ponieważ jest to naturalnie i biologicznie czysty surowiec. Więc żadna świeca nie ma takich właściwości jak ta.

Co daje palenie takiej świecy. Wymienię to co jest dla mnie najważniejsze-w sposób naturalny jonizuje powietrze w jony (-), pod ich wpływem w mózgu zachodzą reakcje biochemiczne dzięki którym produkuje on więcej serotoniny, hormonu szczęścia, które łagodzą stres i stany depresyjne. To, tak bardzo w skrócie.

A, więc w słoiczku znajdziecie naturalny wosk pszczeli, który będzie się palił w sumie ponad trzy dni. Słoiczek jest ozdobiony papierem z recyklingu lub papierem czerpanym z naturalnymi płatkami kwiatów. Etykietki i napisy wykonałam własnoręcznie. Niektóre egzemplarze mają na wieczku malutką kompozycję z suchych kwiatów. W środku słoiczka, na wierzchu świecy znajdziecie mała pszczółkę i kawałki węzy pszczelej.

I, jak się Wam podoba?

Przeczytajcie jakie inne atuty maja świece z wosku pszczelego.

Świece wykonane są ręcznie ze 100% wosku pszczelego, a tabliczki zapachowe z wosku sojowego.

🐝Wosk pszczeli to naturalnie i biologicznie czysty surowiec wytwarzany przez pszczoły, powstający przy produkcji miodu.

🐝 W skład wosku pszczelego wchodzą między innymi mieszaniny kwasów organicznych, estrów, hydroksykwasów, jedno- i dwu-hydroksylowych alkoholi oraz węglowodorów. Substancje pochodne kwasu propionowego, masłowego i walerianowego nadają woskowi pszczelemu miły zapach.

🐝Wosk wykazuje działanie przeciwzapalne i antybiotyczne.

🐝Palenie świec z wosku pszczelego poleca się szczególnie osobom cierpiącym na schorzenia górnych dróg oddechowych.

Właściwości świec doceniają alergicy i astmatycy oraz osoby mające problem z zatokami.

🐝Palenie świecy z wosku pszczelego na kilka godzin przed snem pomoże zredukować zmęczenie i ułatwi zasypianie.

🐝Zalety świec z wosku pszczelego doceniają także rodzice małych dzieci, którzy znają korzyści płynące z jonizacji powietrza. Palenie świec z wosku pszczelego oczyszcza powietrze z pleśni, wirusów, pyłu i kurzu, przynosząc ulgę małym, ale i dużym alergikom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *